GoDaddy Domain and Email Manager

GoDaddy Mobil Yönetim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.2 MB
  • Version 5.60
  • Dil İngilizce
  • Firma GoDaddy Operating Company, LLC
Kolay bir kullanıma sahip olan Go Daddy Domain and Email Manager uygulamasını iOS cihazlarınızda kullanarak alan adı sorgulaması yapabilir ya da GoDaddy sitesi üzerinden alan adı satın alabilirsiniz.

Kolay bir kullanıma sahip olan GoDaddy Domain and Email Manager uygulamasını iOS cihazlarınızda kullanarak alan adı sorgulaması yapabilir ya da GoDaddy sitesi üzerinden alan adı satın alabilirsiniz.

Dünya' nın en büyük alan adı tescil şirketlerinden olan GoDaddy' nin resmi uygulaması Go Daddy Domain and Email Manager sayesinde istediğiniz herhangi bir alan adını sorgulayarak sahip bilgilerine erişebileceğiniz gibi aynı zamanda sorguladığınız domainin boşta olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Bu sayede de boşta olan alan adını uygulama üzerinden çevrimiçi bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ayrıca uygulama sayesinde satın aldığınız ya da GoDaddy platformu üzerinde mevcut olan alan adlarınızı yöneterek DNS bilgisi, sahip bilgisi gibi verileri güncelleyebilir ya da alan adlarınızın süresini uzatabilirsiniz. Buna ek olarak uygulama ile GoDaddy' de bulunan alan adlarına bağlı olarak mail hesapları oluşturabilir ve bu sayede de iletilerinizi okuyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
GoDaddy Domain and Email Manager indir